Strona główna FAQ Regulamin serwisu Kontakt     |     Ostatnia aktualizacja: 2014-09-08

WKU - wzory podań

Wojskowe Komendy Uzupełnień (WKU) - wzory pism, odwołań, wniosków

Szukaj:

Kategorie:

› DLA SPÓŁEK› Pełnomocnictwa› Prawo spółek handlowych› FINANSE - KSIĘGOWOŚĆ› Weksle› Dokumenty do Banku› Druki księgowe› INNE URZĘDY› Narodowy Fundusz Zdrowia› GUS - Główny Urząd Statystyczny› IPN - wzór oświadczenia› PRACA› Referencje - opinie› Ciąża a praca› Wnioski i podania› Podania o pracę› PRAWO PRACY› Regulaminy pracy› Dokumenty kadrowe› Zakres obowiązków pracownika› Instrukcje BHP› REJESTRY SĄDOWE› Krajowy Rejestr Sądowy Centralna Informacja - KRS CI› Krajowy Rejestr Karny› Księgi Wieczyste› Krajowy Rejestr Sądowy - KRS› Rejestr zastawów› UMOWY› Informatyczne› Umowy związane ze świadczeniem usług› Budowlane› Umowy spółek› Różne umowy› Licencyjne› Użyczenia› Dzierżawy› Umowy związane z pracą› Spedycji i składu› Najmu - sprzedaży› Zlecenia› UNIA EUROPEJSKA› Formularze Unijne› URZĄD SKARBOWY› Urząd Skarbowy - prośby› NIP› VAT, PIT› Urząd Skarbowy-informacje› Urząd Skarbowy - różne pisma› PIT - 2007› VAT w UE› Urząd Skarbowy - wnioski› URZĄD CELNY› Podatek akcyzowy› Zwrot akcyzy› URZĄD MIASTA› Przy budowie› W urzędzie› W SĄDZIE› Pozwy sądowe› Windykacja - sąd› Formularze sądowe› Wnioski sądowe› Wnioski i podania› Oferty handlowe› Telefon, Internet, Telewizja› Horoskopy› Student› Różne› Wnioski do Wojskowej Komendy Uzupełnień ( WKU )› Pisma grzecznościowe› Ubezpieczenia› Import i eksport› Ślub - Wesele jak nie przepłacać› Sprawozdawczość Budżetowa› Zamówienia, reklamacje› Pomoc Społeczna› Wnioski do spółdzielni› ZUS› ZUS - wnioski i formularze

PRAWO PRACY

Dokumenty regulujące stosunki między pracownikiem a pracodawcą. Jeżeli potrzebujesz umowę o pracę, czy też instrukcji bezpieczeństwa i higieny pracy (BHP to dobrze wybrałeś. Warto również zapoznać się z działem zawierającym typowe zakresy czynności pracowników dla najpopularniejszych stanowisk pracy.

Dokumenty kadrowe

Jeśli szukasz dokumentów z zakresu pracy to dobrze trafiłeś. Posiadamy dokumenty dotyczące urlopów w pracy, umowy czy też kartę pracowniczą. W szerszym pojęciu, posiadamy wszystko co potrzebne w dziale kadr i płac w każdej firmie.

Dokumenty są wymagane w każdej firmie na mocy Rozporządzeń Ministra Pracy i Polityki Socjalnej:


Instrukcje BHP

To jak pracujemy i czy przestrzegamy obowiązujących obowiązków możemy z łatwością znaleźć w zbiorze instrukcji BHP. Wszystkie instrukcje BHP zostały zapisane w wersji elektronicznej co umożliwia ich natychmiastowe wydrukowanie i powieszenia w firmie czy też określonym stanowisku pracy.


Regulaminy pracy

Dokument ściśle określający wewnętrzny porządek w danym zakładzie pracy i definiujący prawa i obowiązki zarówno pracownika jak i pracodawcy. Regulamin ten jest aktem normatywnym, który powinien być przestrzegany u danego pracodawcy. Dokument jest zapisany w postaci elektronicznej co umożliwia jego natychmiastowe użycie.


Zakres obowiązków pracownika

Dokument dotyczy informacji na temat zakresu czynności pracownika, co jasno wynika z Karty Stanowiska Pracy. Obowiązkiem każdego pracodawcy jest zaznajomienie pracowników ubiegających się o stanowisko w danej firmie z ich zakresem obowiązków, możliwościami wykonywanej pracy oraz podstawowymi uprawnieniami. Obowiązkiem pracodawcy jest wykonanie powyższej czynności w terminie nie dłuższym niż 7 dni od momentu podpisania umowy z nowym pracownikiem.
Na zlecenie wykonujemy Księgę służb - prosimy o kontakt na adres ks[at]eforex.pl